Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. Mistrák se Sigmou 25.10.2014

25. 10. 2014

MFK Vítkovice - Sigma Olomouc

5:9 (3:5)

Branky:  2x Zaremba, Štulík, Dokoupil, Foldyna

Sestava A:  Vlosinský, Hadaš, Marek, Palička, Kostelanský, Martaus, Novotný, Zaremba, Galač, Kouřil, Ivasjuk

Sestava B: Bůžek, Magera, Štulík, Skřička, Strakoš, Barkov, Dokoupil, Lazar, Foldyna, Lajčok

Hodnocení trenéra:  Utkání s favorizovanou Sigmou jsme odehráli velice dobře a i přes porážku si naši borci zaslouží pochvalu za předvedený výkon a bojovnost během celého utkání. 

Hvězdu rytíře Vítka si za svůj výkon zasloužili: Všichni hráči

Admin: Sigma Olomouc k nám přijela s vizitkou doposud neporažený tým soutěže, přes to jsem měl celý týden takové divné svrbění, že dneska by to šlo! A nebyl jsem daleko od pravdy. Kluci odehráli, dle mého názoru, velmi dobrý zápas a to i bez ohledu na to, že se ke konci zápasu ukázalo, že soupeř předvádí trochu vyšší tempo, než jsou někteří naši hráči schopni hrát. Výsledkově to sice nevyšlo, ale s hlavou sklopenou jsme ze hřiště rozhodně odcházet nemuseli, naopak jsem přesvědčený, že kluci odvedli poctivý výkon a zaslouží jednoznačnou pochvalu. Jediné co bych týmu jako takovému vytknul, je to hrozné ticho na hřišti. Žádná hlasitá komunikace ať už upozorňující na případné nebezpečí, nebo pochvala za povedenou akci, ale doslova mi na hřišti chybí takový ten klasický „buřič“, který by ostatní strhl k ještě většímu výkonu.
   Koho za dnešní zápas vyzdvihnout? Na jedné polovině rozhodně Vlosu, který předvedl velmi kvalitní až mistrovské vystoupení a byl velkou podporou mužstva. Na druhé polovině bych chtěl vyzdvihnout hlavně za první poločas Štulíka, chtěl hrát a bylo to vidět. Vyztužil obranu a byl prakticky neprůchodný. V druhém poločase si sám svůj výkon pokazil lajdáctvím, machrováním a nezodpovědností vůči týmu, Vrcholem byly jeho tři nepochopitelné patičky na pozici stopera !!!

    Co jsem naopak zaznamenal a popravdě se to ani nedalo přehlédnout, bylo zjištění kolik „trenérů vedlo zápas“ a trochu nejistoty, kdo vlastně vede zápas. Věřím, že je to taková osobní snaha o podporu a motivaci kluků, ale na druhou stranu tohle není playstation. Kluci mají od trenérů určité pokyny, které by měli na hřišti předvádět, kreativita a forma provedení by však měla zůstat na nich a nápověda „přihraj doprava“ k ničemu nevede, když to samotný hráč nevidí. A v neposlední řadě se tato „nápověda“ k žákovské lize už prostě nehodí.

    Nakonec bych chtěl poděkovat rodičům za účast a těm, co nedorazili vzkazuji, že si je vedu v evidenci pod písmenem „A“ a na posezení po posledním zápase, to bude drahé!!! Hodně!!!

 

Odkaz na foto:   000000-fotak-2015.jpg