Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. Mistrák ve Frýdku 21.9.2014

23. 9. 2014

MFK Frýdek Místek - MFK Vítkovice
10 : 3

Branky: 3x Barkov

Sestava A: Vlosinský, Hadaš, Marek, Strakoš, Kostelanský, Martaus, Novotný, Zaremba, Zdobnický, Lajčok, Mikoláš
Sestava B: Bůžek, Magera, Hon, Skřička, Štulík, Barkov, Lazar, Ivasjuk, Kouřil, Foldyna

Hodnocení trenéra: V utkání proti favorizovanému soupeři jsme podali velmi slušný výkon a i přes porážku byli naši kluci soupeři důstojným protivníkem. Děkuji všem za plné nasazení a bojovnost během celého utkání. Ve hře jsme udělalali velký pokrok především v držení míče a rozehrávce, ikdyž pořád je na čem pracovat, stejně tak jako na fyzické připravenosti borců.

Hvězdu rytíře Vítka si za svůj výkon zasloužili: Richard Hadaš a Jakub Kouřil  

Admin: V dnešním zápase nás Frýdek vyloženě nepřejel, byť se to podle skóre může nabízet. Frýdek nás jednoznačně předčil v pohybu bez míče a to především v útočné fázi. Tuto herní variantu již mají výborně zvládnutou, zatím co my se jí teprve učíme. Jejich útočníci automaticky po získání míče nabíhají do volných prostorů a tímto pohybem (nikoliv slovem) vybízejí spoluhráče k přihrávce. Naše obrana na tyto „nálety“ reagovala mnohdy hodně pozdě a tak skóre narůstalo, a dovolím si říci, že zcela zbytečně.
Kopaná se stále více zrychluje tak pohyb na hrací ploše je nezbytný a jak praví jedno staré přísloví – „Kdo chvíli stál, už stojí opodál“, v tomto případě je více než pravdivé.
 

Odkaz na foto: