Jdi na obsah Jdi na menu
 


15 Opava15.1.2011

Hledání víceúčelové sportovní haly v Opavě nebylo nic těžkého, protože organizátoři zaslali přesný, a jasně napsaný popis trasy, podle kterého jsem dokázal na místo dojet i já (ale znáte to sichr je sichr řekla… ) a vzal jsem preventivně do auta Lukáše Zbořila s maminkou, která „ví“ kde to je. Věděla, fakt věděla.

 Zastavili jsme ve vyloženě sportovní oblasti, moderní hala, koupaliště, U rampa, další fotbalové hřiště, prostě sportovní komplex kam dohlédneš. Samotná hala vypadala super a na mě udělala ohromný dojem. Příkré a vysoké hlediště se spoustou sedaček, hraje se tady košíková a když je plný dům, to musí být hotový vařící kotel.

WIMEX S.R.O. CUP 2011

takto zněl oficiální název turnaje, který pořádal FK Slavia Opava.A i tady je třeba hodně chválit. Organizátoři nám ukázali, že umí uspořádat turnaj, za který se opravdu nemusí vůbec stydět. Na každý zápas dva rozhodčí, jasně stanovená a dodržovaná pravidla, zajímavá mužstva, která předváděla pohlednou kopanou i dramatické chvíle při penaltových rozstřelech. Fotbalový fanoušek si přišel na rozhodně na své. I o hráče bylo velmi dobře postaráno. Třeba jídlo Polévku a druhé jídlo, jsem na turnaji ještě neviděl.
A když si vzpomenu, co jinde naši kluci dostanou v rámci startovného za stravu, tak tady spadla brada nejednomu rodiči a nebojím se říci, že  pouze z našeho oddílu.  Tohle je jasný důkaz o kvalitě turnaje, který není pouze na výdělek, ale jasně  je vidět, že pořádající oddíl má zájem o pozvané hráče a že si cení jejich účasti na svém turnaji.

sestava : Bůžek, Martaus, Marek, Vašica, Zbořil, Holek, Beitel, Hanzlík, Siekel

My jsme si na turnaji moc radosti neudělali, a zápasy byly takové vylej- nalej. Jednou jsme o gól vyhráli, jindy zase o gól prohráli. Škoda je, že většinou jsme prohráli zrovna ve chvíli, kdy jsme výhru potřebovali jako sůl. No což, fotbalový Bůh dnes rozhodně neměl na sobě vítkovický dres,  ale trochu umazaný aspoň od modré barvy být musel.  A tak konečné 8. místo odpovídá "asi" morálně volné síle dnešního turnajového mužstva. 

ODKAZ NA FOTOALBUM :   balon.gif