Jdi na obsah Jdi na menu
 


22 Hranice na Moravě 20.2.2011

Turnaj v Hranicích na Moravě byl naplánovaný na neděli 20.2.2011. Přihlásili jsme dvě mužstva již dávno předem, ale rozsáhlá marodka nám dala hodně zabrat, abychom dokázali ony dvě mužstva vůbec složit. Nakonec jsme sáhli do osvědčených zásob a mohli napsat sestavy. 

Počasí nic moc, a tak mnozí řidiči v rámci přípravy na brzké ranní vstávání, dle návodu Jardy Nohavici, večer auto ještě oškrabu, pak namažu záda a ráno,  k… zas škrábu! Prostě zima „jak svińa“, ale i přes to všechno, byla ráno účast na srazu více než hojná a do Hranic jsme vyrazili jako velká kolona aut. Jediný kdo zklamal, byla Mirka, která dala přednost po plesové relaxaci, před účastí na turnaji.  

Střelci  gólů:

9x Harušťák, 5x Štulík, 3x galač, 2x Mikoláš, 2x Bůžek,  1xVašice, 1xJamka

Sestava:  Bůžek, Štulík, Holek, Galač, Konarský, Harušťák, Kotásek, Januš, Vašica

Úvodní zápas "A", který nakonec rozhodl o pořadí na celém turnaji prohrálo "A" se Sigmou Olomouc a to i přesto, že dnes právě Sigma byla k poražení. Jenže, jak už u našich borců bývá zvykem, první zápas hrají ještě z postele. Škoda. Druhé zápasy to už byly výhry  a příliv takové té klidnější vody do rybníka - asi to dnes půjde.

Jo,  už to fakt šlo až na zápas s Bílovcem, kde hned v úvodu jsme šli do vedení a vypadalo to na další kytičku do věnečku vítezství, ale i Barcelona si to myslela v posledním zápase Ligy mistrů. My nakonec lépe než ona, a uhájili jsme alespoň plichtu 2 : 2.

Důležitý okamžik zažil Adam Kotásek. První turnaj, první střídání a co chybělo  (zpevnit kotník při střele) a dal i gól. Další zápas to už byla kapitánská páska na ruce a na konci turnaje přebíral, ocení za druhé místu pro FC Vítkovice. Adamovi gratulujeme!!!

Tatínkovi Adama připomínáme, že domácí turnaj se hraje 5.3.2011 ať si nic neplánuje, zápisné se platit musí (tento turnaj ideální situace – bez aut) až Adam jednou bude hrát ve velkém fotbalovém klubu, investici mnohonásobně vrátí.


Sestava: Odstrčilík, Klínovský, Skříčka,  Marek, Martaus, Vlasinský, Sedlák, Jamka, Mikoláš

 „B“ s Bílovcem první zápas taky v úplně stejném duchu (mámo otoč mě na druhý bok, pec mě tlačí), ale nakonec plichta. Díky Vloso. Ve své sestavě některý zápas udivovalo a jindy zase selhávalo, ale v konečné fázi stačilo vyhrát ještě jeden zápas buď proti Valmezu nebo Hranicím „A“ (což se klidně mohlo) a bylo to hodně přijatelné čtvrté místo, ale i tak se výkon dá hodnotit aniž bych se pletl do práce trenérům, kladně.

Turnaj byl organizačně velmi dobře zajištěn, nikde nevznikaly žádné zbytečné časové prodlevy. Rozhodčí byli až na pár drobností přesní i vstřícní ke všem hráčům, kdy jim bylo-li třeba i slovně poradili, či pomohli. Osobně se mi turnaj líbil až na neúčast pohárů. Ale jak jsem psal posledně o turnaji v Karviné, raději oželím nepřítomnost poháru než medailí a ty tady byly!!!

 Hranice na Moravě je dobrá fotbalová adresa

 

odkaz na fotarchív :   balon.gif